Zdrowy Rarytas

Nowa hala produkcyjna

Informujemy, że właśnie zakończyliśmy realizację budowy nowej hali produkcyjnej wraz z magazynem oraz uruchomiliśmy nową linię produkcyjną zgodnie z projektem przedstawionym powyżej. Całkowity koszt realizacji projektu to 14 854 730,31 zł, natomiast wartość dofinansowania to 4 770 850,00 zł.

EU DOTACJA

Doradztwo w finansowaniu zapewnia:

Master Marketing

Dzięki finalizacji tej inwestycji, przechodzimy do kolejnego etapu wdrażania programu "Zdrowy Rarytas", rozpoczynamy proces wypiekania naszych ciastek wg technologii o której pisaliśmy wcześniej !!!

Równolegle będziemy prowadzić dalsze badania nad składem naszych ciastek, a więc zacieśniać współpracę z instytucjami zajmującymi się produktami żywnościowymi oraz wdrażającymi nowe technologie. Dalsze monitorowanie rynku przekąsek słonych pozwoli nam niejako „trzymać rękę na pulsie” w poszukiwaniu nowych trendów i smaków. Pracujemy już nad krakersami wypiekanymi z mąki pełnoziarnistej.

Oprócz dotychczasowego sposobu kontaktu z Państwem poprzez www.rarytas.pl , już niebawem na jednym z portali społecznościowych stworzony zostanie drugi kanał do kontaktu z nami jako Zdrowy Rarytas, abyście mogli przekazywać nam swoje opinie i sugestie jeszcze szybciej i łatwiej.

Jednakże we wszystkich naszych staraniach zawsze najważniejsza będzie jakość naszych produktów.


A wszystko to dla Was i w trosce o Wasze zdrowie … i nie jest to nasze ostatnie słowo.


Szukajcie Państwo w sklepach naszych ciastek z tym znakiem na opakowaniach!

Zdrowy Rarytas

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności.

Rozumiem, zamknij. ×